НОВИНИ‎ > ‎

Під час засідань примирних комісій прийнято погоджені рішення

опубліковано 20 лют. 2020 р., 04:55 НСПП Волинь
 
12 лютого 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось продовження засідань примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригад вантажників та водіїв селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ».
 Участь у роботі примирних комісій взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників О. Ткачевич, О. Міневич та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідань обговорено шляхи виконання вимог найманих працівників. Керівник СФГ «Лучеськ» поінформував про фінансовий стан господарства та зазначив, що зроблено нові замовлення спецодягу, інших засобів індивідуального захисту, які незабаром надійдуть. На підтвердження сказаного були надані відповідні документи. Крім того, роботодавець надав графік виконання вимог.
 Представники від найманих працівників розглянувши пропозиції надані керівником СФГ «Лучеськ» одноголосно прийняли рішення про виконання всіх вимог найманих працівників бригад вантажників та водіїв в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погоджених рішень засідання примирних комісій припинили свою роботу.
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments