НОВИНИ‎ > ‎

У відділенні НСПП у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір

опубліковано 28 лют. 2013 р., 02:22 НСПП Волинь   [ оновлено 28 лют. 2013 р., 04:05 ]

 18 лютого 2013 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч із головою профспілкового комітету Луцького підприємства електротранспорту з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».                                В роботі узгоджувальної зустрічі взяли участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О.Клімович, заступник начальника відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування О. Веремійчик та голова первинної профспілкової організації Луцького підприємства електротранспорту В. Герасимюк. 
    Причиною напруженої атмосфери в колективі Луцького підприємства електротранспорту стало невиконання адміністрацією підприємства умов колективного договору.
    Начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович зазначив, що Луцьке підприємство електротранспорту є одним з найбільш проблемних підприємств серед бюджетної сфери в області. За сприяння відділення в січні цього року був знятий з реєстрації колективний трудовий спір між найманими працівниками та директором цього підприємства щодо погашення заборгованості із заробітної плати, який тривав з 2009 року. О.Клімович наголосив, що повторне звернення до відділення НСПП з метою реєстрації колективного трудового спору та сприяння у його вирішенні свідчить про факт ефективності практики застосування найманими працівниками процедури вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
    В ході зустрічі лідеру профспілкової організації Луцького підприємства електротранспорту надано зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
    По закінченню зустрічі голова профспілкової організації подякував працівникам відділення НСПП у Волинській області за проведену роз’яснювальну роботу.
    Відділенням ведеться постійний моніторинг ситуації на підприємстві, надаються рекомендації в межах Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

 

Comments