НОВИНИ‎ > ‎

Попереджувальний стихійний страйк на Луцькому підприємстві електротранспорту

опубліковано 16 жовт. 2012 р., 23:14 НСПП Волинь   [ оновлено 16 жовт. 2012 р., 23:15 ]
    15 жовтня 2012 року наймані працівники Луцького підприємства електротранспорту (близько 100 осіб) з 6.00 до 8.00 год. відмовились приступати до роботи через заборгованість із заробітної плати. Загалом на рейс не виїхало 40 тролейбусів та 24 автобуси.
    Під час стихійного страйку директору Луцького підприємства електротранспорту були висунуті найманими працівниками наступні вимоги: 
    - виплатити заборговану заробітну плату; 
    - підвищити заробітну плату відповідно до Галузевої угоди; 
    - повернути премії передбачені колективним договором. 
    Під вищезазначеними вимогами підписались 93 працівники. У разі не виконання їхніх вимог до 22 жовтня 2012 року, вони попередили про проведення безстрокового страйку. 
    Також працівники вимагають на протязі трьох днів провести збори трудового колективу за участю представників міської влади та Федерації профспілок області, на яких заслухати звіт про виконання адміністрацією підприємства колективного договору та про фінансове, матеріальне становище підприємства. 
     Працівники відділення НСПП у Волинській області виїхали на підприємство електротранспорту, на якому провели узгоджувальну зустріч з головою первинної профспілкової організації, керівником представницького органу у колективному трудовому спорі між найманими працівниками та директором Луцького підприємства електротранспорту, зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 05 листопада 2009 року № 215-р, В. Герасимюком. Працівниками відділення було надано роз’яснення щодо незаконності проведення страйків відповідно до статті 18 Закону України «Про транспорт», якою встановлено, що припинення роботи (страйк) на підприємствах транспорту може бути у разі невиконання адміністрацією підприємства умов тарифних угод, крім випадків, пов’язаних з перевезенням пасажирів, обслуговування безперервнодіючих виробництв, а також, коли страйк становить загрозу життю і здоров’ю людини.
Comments