НОВИНИ‎ > ‎

Представникам управління соціального захисту надано роз’яснення про порядок вступу у КТС (К)

опубліковано 28 лист. 2019 р., 23:00 НСПП Волинь
 
12 листопада 2019 року у відділенні НСПП у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із головою первинної профспілкової організації працівників управління соціального захисту населення А. Хітько та заступником начальника управління соціального захисту населення Н. Болда Маневицької райдержадміністрації через напружену ситуацію, яка склалася в колективі управління.
 Зростання соціальної напруги в управлінні соціального захисту населення Маневицької райдержадміністрації відбулось у зв’язку з повідомленням про скорочення чисельності працівників.
 В ході зустрічі було обговорено причини скорочення чисельності працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Начальник Відділення В. Демидюк поінформував присутніх про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу.
 Голова первинної профспілкової організації працівників управління соціальної захисту населення Маневицької райдержадміністрації також письмово звернулася до Відділення (лист від 12.11.2019 № 14-01/02) за сприянням у вирішенні питань щодо врегулювання конфліктної ситуації та зменшення соціальної напруги.
 Начальник відділення наголосив на необхідності тісної співпраці за для забезпечення конструктивного діалогу між сторонами соціально-трудових відносин для вирішення проблемних питань. Також досягнуто домовленості продовжити консультування представників у разі необхідності юридичного супроводу.
 По закінченню зустрічі голова первинної профспілкової організації працівників управління соціальної захисту населення А. Хітько та заступник начальника управління соціального захисту населення Н. Болда подякували працівникам Відділення за проведену роз’яснювальну роботу.
 Відділення постійно моніторить ситуацію на підприємстві, надаються роз’яснення та рекомендації в межах компетенції для стабілізації стану соціально-трудових відносин.

Comments