НОВИНИ‎ > ‎

Примирна комісія прийняла погоджене рішення щодо задоволення вимог найманих працівників

опубліковано 29 серп. 2018 р., 00:08 НСПП Волинь
 17 серпня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками транспортного, торгового відділу та відділу з прибирань приміщень фізичної соби-підприємця (далі – ФОП) Павлючик Євгенії Василівни та ФОП Павлючик Євгенією Василівною.
 Участь у засіданні взяли: члени примирної комісії від найманих працівників, ФОП Павлючик Є.В. та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання примирної комісії роботодавець надала свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва та примирення, та зазначила, що на сьогодні вживаються заходи, спрямовані на виконання цих вимог. Крім того, членів примирної комісії було ознайомлено з фінансовим станом підприємця.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Представник Відділення підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Comments