НОВИНИ‎ > ‎

У Луцькій міській раді проаналізували стан виплати заробітної плати

опубліковано 1 лист. 2018 р., 00:38 НСПП Волинь   [ оновлено 1 лист. 2018 р., 04:58 ]
 26 жовтня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко.
 Комісія відбулась під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (далі – заступник) К. Петрочука. На засідання були запрошені керівники 4-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати.
 Присутні розглянули питання порядку денного:
 - про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста;
 - про рівень оплати праці найманих працівників міста.
 Розпочинаючи Комісію К. Петрочук повідомив, що станом на 01 жовтня заборгованість на чотирьох економічно активних підприємствах Луцька становила 6,437 мільйона гривень (на початку року цей показник становив 4,848 мільйона) а саме: ПАТ «Електротермометрія»; ДКП «Луцьктепло», ДП «Волинський облавтодор» та Філія «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Волинський облавтодор».
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників.
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на ДКП «Луцьктепло» здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Крім того, повідомив, що наразі представники Відділення домовляються з керівником підприємства про вивчення стану соціально-трудових відносин.
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments