НОВИНИ‎ > ‎

Примирна комісія задовольнила вимоги найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 00:32 НСПП Волинь
 16 квітня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між уповноваженими представницькими органами найманих працівників відділів: продажу, покрівельних робіт, зварювання та ремонту, транспортного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад») та ТОВ «Дах Фасад». Примирна комісія розпочала свою роботу ще 09 квітня, сторони колективних трудових спорів вже тричі збирались для пошуку шляхів вирішення спорів.
 Участь у засіданні взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Адміністрація товариства підготувала для розгляду на засіданні свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників.
 Представник адміністрації ТОВ «Дах Фасад» поінформував, що керівництвом товариства вживаються заходи, спрямовані на виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва і примирення. Крім того, адміністрація ознайомила членів примирної комісії з фінансовим станом і новими замовленнями та запевнила, що дані вимоги будуть виконані.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Comments