НОВИНИ‎ > ‎

Примирні комісії розпочали роботу у СФГ «Лучеськ»

опубліковано 20 лют. 2020 р., 04:57 НСПП Волинь
 17 лютого 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригади автомеханіків, відділів охоронників і менеджерів селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ».
 Участь у роботі примирних комісій взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників В. Порнець, В. Осійчук, П. Остапенко та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідань представник Відділення ознайомив присутніх з регламентом роботи та наголосив, що відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» жодна із сторін спору не може будь-яким чином ухилятися від участі у примирних процедурах.
 Члени примирних комісій заслухали керівника СФГ «Лучеськ», який надав детальну інформацію про фінансово-економічне становище господарства та запропонував можливі заходи виконання вимог найманих працівників.
 Після обговорення всіх питань порядку денного дійшли згоди, що на наступні засідання примирних комісій, керівник господарства П. Левчук письмово підготує пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників.
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments