НОВИНИ‎ > ‎

Продовжується інформаційно-роз'яснювальна робота щодо підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців

опубліковано 2 вер. 2021 р., 04:04 НСПП Волинь

    
Відділення НСПП у Волинській області (Відділення), у межах повноважень, проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73.
Згідно з частиною другою статті 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснюється один раз на п'ять років.
    У зв'язку із закінченням терміну дії Свідоцтва відповідності критеріям репрезентативності Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців (Об’єднання роботодавців Волині), 02 вересня 2021 року начальником Відділення В. Демидюком проведено робочу зустріч із виконавчим директором Об’єднання роботодавців Волині В. Кривовичем.
    Під час зустрічі надано рекомендації та роз'яснення з питань підтвердження репрезентативності на територіальному рівні, зокрема, порядку подання і переліку відповідних документів.
    За результатами зустрічі сторонами досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з метою розвитку соціального діалогу на теренах області.
Comments