НОВИНИ‎ > ‎

У Луцькому педагогічному коледжі проведено лекцію

опубліковано 30 лип. 2019 р., 05:50 НСПП Волинь   [ оновлено 31 лип. 2019 р., 01:36 ]
 22 липня 2019 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко прочитав лекцію для студентів Луцького педагогічного коледжу на тему: «Порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)».
  У вступному слові заступник начальника Відділення розповів про завдання і функції Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП), назвав якими нормативно-правовими актами керується служба та її відділення в областях у своїй діяльності.
  Розкриваючи тему лекції Ю. Сиротенко розповів про комплекс заходів із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), які здійснює НСПП та її відділення в областях, відповідно до Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом НСПП від 06.06.2019 №39. Зокрема, про підготовку та реалізацію комплексу правових, соціально-економічних, організаційно-технічних та інших заходів, спрямованих на: врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин; проведення оцінки стану соціально-трудових відносин (далі – стану СТВ), пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій виключно в конструктивному правовому руслі; завчасне реагування на ймовірність виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), стихійних страйків та акцій соціального протесту на основі даних моніторингу (спостережень), досліджень та прогнозів з метою недопущення ескалації конфліктних ситуацій в загальнодержавних масштабах; сприяння розвитку соціального діалогу.
  Представник Відділення наголосив, що основними причинами ускладнення стану СТВ між сторонами соціального діалогу протягом першого півріччя 2019 року залишались: наявна заборгованість із виплати заробітної плати та порушення термінів виплати поточної заробітної плати.
  Студентам було наведено статистику врегулювання Відділенням конфліктних ситуацій на підприємствах, в установах та організаціях області. Зокрема поінформовано, що з метою запобігання виникненню КТС (К) та стабілізації стану СТВ у першому півріччі поточного року здійснювались заходи щодо врегулювання 23 конфліктних ситуацій на 23 підприємствах із чисельністю працюючих 3283 працівники. За сприяння Відділення врегульовано 15 розбіжностей щодо невиконання вимог законодавства про працю, з цією метою проведено 38 узгоджувальних зустрічей із сторонами соціально-трудових відносин підприємств, установ, організацій. Також взято участь у 6 засіданнях обласної, міської комісіях з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат.
  Крім того, заступник начальника Відділення зазначив, що з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування, врегулювання конфліктних ситуацій до моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту) НСПП взаємодіє з центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілками та роботодавцями. Завдяки цьому, вдається попередити виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах, в установах та організаціях, запобігти виникненню цілого ряду страйків, акцій соціального протесту.
  На завершення лекції Ю. Сиротенко подякував за увагу та запевнив, що Відділення завжди готове надати відповідні роз’яснення та рекомендації з питань, що відносяться до компетенції служби.
Comments