НОВИНИ‎ > ‎

Відбулась робоча зустріч із представниками трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці»

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 23:33 НСПП Волинь   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 00:10 ]
 02 жовтня 2018 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк провів робочу зустріч із представниками трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці».
 Причиною зустрічі стало ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудовому колективі газети через заборгованість із виплати заробітної плати.
 В ході зустрічі було обговорено причини виникнення заборгованості із заробітної плати та можливі шляхи вирішення питання в правовому полі.
 Начальник Відділення поінформував представників колективу Луцької районної газети «Слава праці» про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу; порядком розгляду вимог найманих працівників роботодавцем.
 По закінченню робочої зустрічі домовились про подальшу тісну співпрацю з найманими працівниками з метою зменшення соціальної напруги та налагодженні соціального діалогу, що дасть змогу стабілізувати стан соціально-трудових відносин. Також було досягнуто домовленості продовжити консультування трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці» у разі необхідності юридичного супроводу.
Comments