НОВИНИ‎ > ‎

Робоча зустріч із заступником голови Профспілки працівників освіти і науки

опубліковано 19 черв. 2020 р., 00:51 НСПП Волинь   [ оновлено 19 черв. 2020 р., 01:24 ]
 16 червня 2020 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч начальника В. Демидюка із заступником голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України О. Матвіїшиним.
 Метою зустрічі було обговорення напрямків спільної діяльності спрямованої на поліпшення трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
 О. Матвіїшин повідомив про стан соціально-трудових відносин та можливі причини виникнення конфліктних ситуацій у галузі освіти. Начальник Відділення відзначив, що ведення соціального діалогу – це одна із засад соціальної стабільності суспільства та шлях до цивілізованого вирішення нагальних проблем та висловив сподівання на подальший розвиток взаємних відносин з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин у трудових колективах закладів – членів вищезазначених Профспілок.
 Крім того, начальником Відділення було надано детальні роз’яснення про порядок проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
 В результаті робочої зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю та оперативний обмін інформацією з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин та збереження соціальної стабільності в трудових колективах закладів освіти Волинської області.

Comments