НОВИНИ‎ > ‎

Робоча зустріч з керівництвом Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців

опубліковано 16 бер. 2021 р., 23:44 НСПП Волинь
  У зв’язку зі зміною керівництва Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців (Об’єднання роботодавців Волині), 16 березня 2021 року начальником відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (Відділення) Володимиром Демидюком проведено робочу зустріч із виконавчим директором Об’єднання роботодавців Волині Володимиром Кривовичем.
  Метою зустрічі було налагодження діалогу для подальшої плідної співпраці між Відділенням та з Об’єднання роботодавців Волині. Крім того, обговорення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організація, на яких спостерігається його ускладнення, що може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).
  В. Демидюк ознайомив нового виконавчого директора Об’єднання роботодавців Волині з основними завданнями і функціями Відділення, результатами роботи щодо сприяння вирішенню та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) за січень – лютий 2021 року.
  Також наголосив, що Відділення здійснює оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73.
  У зв'язку з тим, що невдовзі закінчується термін дії Свідоцтва відповідності критеріям репрезентативності Об’єднання роботодавців Волині виконавчому директору надано рекомендації та роз'яснення з питань підтвердження репрезентативності на територіальному рівні, зокрема порядку подання і переліку відповідних документів. 
  За результатами зустрічі сторонами скоординовано подальші спільні дії щодо співпраці та домовлено в найближчий час перепідписати Угоду про співпрацю.
Comments