НОВИНИ‎ > ‎

Робоча зустріч з трудовим арбітром НСПП

опубліковано 20 лип. 2020 р., 05:11 НСПП Волинь17 липня 2020 року у відділенні НСПП у Волинській області відбулась робоча зустріч з трудовим арбітром НСПП В. Дячуком.
    У ході зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях міста Володимир-Волинський.
    В Дячук поінформував, що загострення стану соціально-трудових відносин спостерігається лише у філії «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор», де має місце ускладнення ситуації з приводу заборгованості з виплати заробітної плати.
    Начальник Відділення зазначив, що філію «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор» внесено до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності. Відповідно до статті 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) Відділенням здійснюється моніторинг стану соціально-трудових відносин у філії «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор», скеровано відповідні рекомендації керівництву та надаються правові роз’яснення голові профкому філії.
    В. Демидюк наголосив, що важливою ділянкою роботи НСПП є підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу з метою вирішення трудових спорів (конфліктів) правовим шляхом, формування активної правомірної поведінки сторін соціального діалогу. За підсумками робочої зустрічі визначено подальші спільні дії та конкретні заходи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та вирішення їх правовим шляхом відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Це, зокрема, постійний моніторинг стану соціально-трудових відносин на конфліктогенних підприємствах; врегулювання розбіжностей на предконфліктній стадії; підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин.
Comments