НОВИНИ‎ > ‎

Розпочато роботу примирних комісій по вирішенню КТС (К)

опубліковано 29 лист. 2019 р., 01:28 НСПП Волинь
 27 листопада 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К) між найманими працівниками відділів з прибирання приміщень, торгового, водіїв та вантажників фізичної особи-підприємця Олексюк Р. І. (далі – ФОП Олексюк Р.І.) та ФОП Олексюк Р.І. Участь у засіданнях взяв заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання представник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання.
 Члени комісій обговорили можливі шляхи вирішення КТС(К) та врегулювання даної ситуації відповідно до норм чинного законодавства.
 Олексюк Р.І. надала сторонам спору проект наказу, в якому йдеться про безоплатне забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
 Заслухавши підприємця, присутні дійшли згоди, що для повного, всебічного і об'єктивного вирішення вимог необхідно обговорити та узгодити запропоновану пропозицію з трудовими колективами відділів. Тому вирішили продовжити роботу примирних комісій на наступних засіданнях.
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments