НОВИНИ‎ > ‎

Соціальний діалог на Волині продовжується

опубліковано 18 вер. 2016 р., 23:54 НСПП Волинь
 
13 вересня 2016 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк зустрівся із виконавчим директором Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців (далі – Об’єднання роботодавців) А. Сохацьким з метою подальшого проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності, у зв’язку з закінченням терміну дії Свідоцтва.
 У ході зустрічі начальник Відділення поінформував А. Сохацького, що відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та сторони роботодавців здійснюється один раз на п’ять років.
 Також, було розглянуто основні положення Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, в частині порядку надання та переліку документів, необхідних для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
 По закінченню зустрічі, було домовлено, що в найближчий термін Об’єднання роботодавців підготує документи для повторного проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
Comments