НОВИНИ‎ > ‎

Спільними діями відділення НСПП у Волинській області та органів місцевого самоврядування вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на Луцькому підприємстві електротранспорту

опубліковано 5 серп. 2016 р., 05:24 НСПП Волинь
 
03 серпня 2016 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк зустрівся із заступником Луцького міського голови С.Григоренком з метою обговорення стану соціально-трудових відносин на Луцькому підприємстві електротранспорту.
 Начальник Відділення повідомив, що Розпорядженням НСПП від 28 липня 2016 року № 229-р знято з реєстрації колективний трудовий спір між найманими працівниками Служби перевезень Луцького підприємства електротранспорту та Луцьким підприємством електротранспорту (далі – ЛПЕ), як вирішений. Він підкреслив, що завдяки спільним діям Відділення та органів місцевого самоврядування на даний час врегульовані всі питання та вимоги найманих працівників на ЛПЕ.
 Заступник міського голови, в свою чергу, поінформував, що з бюджету міста виділили 2,5 млн. грн. на капітальний ремонт виробничих приміщень підприємства електротранспорту, що значно покращить умови праці найманих працівників. На даний час на підприємстві ремонтуються приміщення мийки, ремзони, оновлюється покрівля адмінприміщення, міняються вікна. Всі роботи планують завершити до Дня Незалежності. Також передбачено півмільйона на оновлення статутного фонду, кошти вже теж почали освоювати.
 Крім того, депутати міської ради підтримали Програму розвитку Луцького підприємства електротранспорту на 2016-2020 роки, яка передбачає оптимізацію збору виручки з пасажирів, капітальний ремонт тролейбусів (який не був закладений у вартість квитка), закупівлю нового електротранспорту та ремонт контактної мережі, що у місті зношена на 70%, оптимізацію кількості пасажирів на зупинках та покращення послуг, обліковуючи пільговиків та платних пасажирів. Програмою враховано, досвід польських міст Варшави, Кракова та Любліна, а також українських Львова, Вінниці, Тернополя, Рівного та Києва.
 С. Григоренко висловив готовність й надалі співпрацювати з Відділенням з метою запобігання виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах міста, а також сприяти, відповідно до повноважень, у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів).
 По закінченню зустрічі начальник Відділення подякував заступнику міського голови за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту) на ЛПЕ та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.
Comments