НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області з органами виконавчої влади

опубліковано 15 груд. 2011 р., 13:31 Сергій Свінцицький   [ оновлено 15 груд. 2011 р., 13:51 ]

9 грудня 2011 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Волинської обласної державної адміністрації. Засідання провів заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Е. Стоєв.

У роботі комісії взяли участь голови, члени комісій, керівники підприємств, які мають борги із виплати заробітної плати та найбільші боржники до Пенсійного фонду.

На засіданні слухались питання про проведену роботу за 11 місяців цього року з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та стан виконання розпорядчих документів щодо погашення боргів по платежах до Пенсійного фонду.

Заступник голови облдержадміністрації Е. Стоєв зазначив, що в області проводиться послідовна та системна робота щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Він підкреслив, що в результаті спільно проведених членами комісії заходів, з квітня цього року на Волині намітилась тенденція щодо зменшення боргів із заробітної плати. За оперативними даними станом на 2 грудня 2011 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області становила 7,5 млн. грн. У структурі загального боргу 3,6 млн. грн. (57,6%) – заборгованість на економічно активних підприємствах.

Органами Пенсійного фонду України в області здійснювався комплекс заходів, направлених на охоплення усіх сум боргу заходами стягнення. Платникам направлено вимоги по страхових внесках та єдиному внеску, подано 106 позовних заяв до суду на суму близько 5,5 млн. грн. про стягнення недоїмки по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, штрафів та пені, а також 84 позови на суму 4,3 млн. грн. про стягнення недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, штрафів та пені.

По закінченню роботи комісії підготовлені відповідні проекти рішень.

За результатами роботи комісії у відділенні НСПП у Волинській області проведено робочу нараду. Працівники відділення проаналізували ситуацію на підприємствах, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності з метою попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).


Comments