НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з Луцькою міською радою

опубліковано 24 лист. 2016 р., 02:32 НСПП Волинь
 
23 листопада цього року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (далі – Відділення) у Волинській області В. Демидюк зустрівся з заступником Луцького міського голови С. Григоренком.
 Під час зустрічі начальник Відділення вручив заступнику міського голови Почесну грамоту Національної служби посередництва та примирення за активну участь у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, С. Григоренко сприяв вирішенню колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованому Відділенням наприкінці 2015 року, на Луцькому підприємстві електротранспорту. Саме завдяки спільним зусиллям Відділення й міської влади вдалось задовольнити всі вимоги найманих працівників.
 С. Григоренко висловив подяку начальнику Відділення за роботу у поліпшенні соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ та організацій міста. Наголосив, що на сьогодні Луцьке підприємство електротранспорту працює у нормальному режимі, працівники отримують заробітну плату, проводиться професійне навчання водіїв. За словами заступника міського голови, це приклад позитивного завершення колективного трудового спору (конфлікту).
 В ході зустрічі було обговорено шляхи подальшої співпраці Відділення з органами місцевого самоврядування у питаннях поліпшення стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments