НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з органами місцевого самоврядування

опубліковано 30 черв. 2015 р., 00:48 НСПП Волинь

 25 червня цього року заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності оплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати (далі - Комісія) під головуванням першого заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева. На засідання були запрошені члени комісії, керівники 5-ти економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати та керівники підприємств, що мають борг із сплати внесків до Пенсійного фонду України.
 На розгляд Комісії були винесені питання:
 1. Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, необхідності розробки графіка її погашення.
 2. Про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.
 З першого питання доповідав перший заступник міського голови Тарас Яковлев. За його словами, станом на 1 червня цього року загальна сума боргу із виплати заробітної плати по місту складала 2976,5 тис. грн, з яких 2060,7 тис. грн – заборгованість перед найманими працівниками 5-ти економічно активних підприємств міста. За оперативними даними, станом на 18.06.2015 заборгованість із оплати праці на економічно активних підприємствах складала 1 458,0 тис. грн.
 Серед підприємств-банкрутів продовжує боргувати ТзОВ «Західпромбуд», керівники якого не з’явились на засідання комісії.
 Члени Комісії заслухали присутніх на засіданні представників підприємств-боржників, на двох з яких (Волинській філії ПАТ «Українська страхова компанія «Гарант-Авто», філії «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця» «Волинський облавтодор») Відділення здійснює комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів.
 В. о. начальника управління Пенсійного фонду України в м. Луцьку Андрій Буй повідомив, що загалом ситуація з надходження до Пенсійного фонду в обласному центрі непогана. Станом на 1 червня 2015 року на план страхових внесків виконано на 127%. Пенсії у місті Луцьку виплачуються відповідно до графіків і в повному обсязі.
 Члени Комісії також зупинилися на проблемі необхідності виведення заробітної плати з тіні.
 За результатами заслуханої інформації били прийняті відповідні рішення.
 Того ж дня у відділенні НСПП проведено робочу нараду з метою визначення підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності для попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів. Зокрема, прийнято рішення взяти на облік стан соціально-трудових відносин на Луцькому підприємстві електротранспорту.
Comments