НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки

опубліковано 31 трав. 2017 р., 06:08 НСПП Волинь
 
 30 травня 2017 року начальник відділення НСПП у Волинській області Демидюк В.М. провів робочу зустріч з заступником декана юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Демчуком А.М. з метою обговорення можливості проведення на базі вищого навчального закладу навчального семінару щодо вивчення досвіду вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у Польщі відповідно до Плану роботи Національної служби посередництва і примирення на 2017 рік, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.12.2016 № 168.
 Начальник відділення НСПП у Волинській області роз’яснив, що проведення навчального семінару дасть можливість напрацювати пропозиції щодо подальшої адаптації національного законодавства про вирішення трудових спорів (конфліктів) до стандартів Міжнародної організації праці та Європейського союзу. Необхідність вдосконалення порядку вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) виникає на фоні зниження соціальних гарантій, масових порушень трудового законодавства, невідповідності нормативно-правової бази нинішнім суспільним відносинам.
 Декан юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловив зацікавленість у проведенні семінару та подякував представнику служби за запропоновану співпрацю.
 Під час зустрічі сторони обговорили організаційні питання, обмінялись кожен своїм баченням проведення семінару. Було домовлено вивчити можливість залучення до робочих зустрічей з підготовки до наукового семінару представників від польської сторони.
Comments