НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з Волинським національним університетом імені Лесі Українки

опубліковано 26 бер. 2021 р., 04:09 НСПП Волинь
  25 березня 2021 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (Відділення) Володимир Демидюк зустрівся з деканом юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки Антоном Демчуком. Зустріч присвячена поглибленню співпраці у напрямку включення у програми конференцій, тренінгів, семінарів та інших заходів, що проводяться факультетом, питань, які стосуються компетенції Національної служби посередництва і примирення (НСПП) з метою популяризації роботи служби та підвищення рівня правової культури громадян.
  В. Демидюк коротко розповів про завдання і функції НСПП та її відділень в областях. Він підкреслив, що діяльність Служби спрямована на сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин та запобіганню виникнення колективно-трудових спорів, прогнозування їх виникнення, попередження і врегулювання конфліктних ситуацій, здійснення посередництва і примирення при вирішенні цих спорів згідно вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
  Під час зустрічі домовлено про подальше залучення фахівців Відділення до участі у заходах Волинського національного університету, а також продовження співпраці в напрямі підвищення рівня правової свідомості та правової освіти молоді шляхом проведення лекцій і семінарів для студентів, ознайомлення їх з функціями та повноваженнями НСПП, практичними знаннями щодо законодавчо визначених шляхів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та практикою їх вирішення на території Волинської області.
  Начальник Відділення В. Демидюк отримав запрошення на XVII міжнародну науково-практичну конференцію «Правове життя: сучасний стан і перспективи розвитку». 
  По закінченню робочої зустрічі співрозмовники домовились про взаємодію з метою підвищення рівня правової культури громадян та підписання в подальшому угоди про співпрацю.
Comments