НОВИНИ‎ > ‎

Співпраця відділення НСПП з органами місцевого самоврядування

опубліковано 27 вер. 2019 р., 04:17 НСПП Волинь   [ оновлено 27 вер. 2019 р., 04:17 ]
 26 вересня 2019 року заступник начальника відділення НСПП у Волинській області Ю. Сиротенко взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради (далі – ЛМР), яку провів начальник управління з питань праці ЛМР (далі – начальник управління) Н. Ігнатчук.
 Під час комісії обговорено стан виплати заробітної плати та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати, своєчасність сплати податку на доходи з фізичних осіб, єдиного соціального внеску, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами міста.
 Начальник управління Н. Ігнатчук повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати станом на 01.09.2019 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 3-х економічно активних підприємствах міста становила 9,0 млн. грн, із яких 3,5 млн. грн заборгували своїм працівникам ПАТ «Електротермометрія»; 0,3 млн. грн. – ПП «Там Проект-Сервіс»; 5,2 млн. грн. – ДКП «Луцьктепло». У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла 40,7 %.
 На засідання комісії було запрошено керівників 3-х економічно активних підприємств-боржників для звіту щодо стану виплати заробітної плати та перспективи погашення боргу перед найманими працівниками. Однак, поінформувати членів комісії про ситуацію із заборгованістю перед своїми працівниками прийшли представники лише одного підприємства.
 Заступник начальника Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на приватному підприємстві «Там Проект-Сервіс» склалася така ситуація через існування дебіторської заборгованості за надані підприємством послуги з виготовлення проектної документації. На даний час підприємством ведеться претензійно-позовна робота щодо стягнення дебіторської заборгованості.
 Того ж дня у відділенні НСПП у Волинській області відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому конфліктних ситуацій стану соціально-трудових відносин.

Comments