НОВИНИ‎ > ‎

Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на постійному контролі органів місцевого самоврядування та відділення НСПП у Волинській області

опубліковано 1 вер. 2021 р., 23:35 НСПП Волинь   [ оновлено 1 вер. 2021 р., 23:45 ]
06  серпня в.о. начальника відділення НСПП у Волинській області (Відділення) В. Овчарук взяла участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності оплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати (Комісія), яке відбулось під головуванням начальника відділу з питань праці Луцької міської ради Н. Ігнатчука, Згідно порядку денного розглянуто питання своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міської територіальної громади.
    Під час засідання поінформовано, що загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати 01.07.2021 на 8-ми економічно активних підприємствах міської територіальної громади становила 18,2 млн грн. У порівнянні з попереднім місяцем на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зменшилась на 2,0 млн грн.
    Під час засідання заслухано представників підприємств-боржників, зокрема ПАТ «Електротермометрія», ДП «Волинський облавтодор», Волинська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту картоплярства НААНУ, Волинська обласна організація українського товариства сліпих, КП “Луцьке підприємство електротранспорту”.
    В. Овчарук поінформувала, що Відділенням здійснюється моніторинг стану СТВ на цих підприємствах. Конфліктна ситуація на КП «Луцьке підприємство електротранспорту» знаходиться на обліку з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Під час встановлення причин існування заборгованості з’ясувалося, що така ситуація склалась через зменшення пасажирообігу через протиепідеміологічні заходи. Відділенням вживаються заходи, спрямовані на врегулювання конфліктної ситуації.
    За результатами засідання прийнято відповідні рішення щодо необхідності вжиття керівниками підприємств-боржників дієвих заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати у повному обсязі та недопущення її виникнення в подальшому.
Comments