НОВИНИ‎ > ‎

Участь Відділення у XVII міжнародній науково-практичній конференції

опубліковано 26 бер. 2021 р., 04:00 НСПП Волинь   [ оновлено 26 бер. 2021 р., 06:14 ]
  25 березня 2021 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (Відділення) Володимир Демидюк взяв участь у XVII міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Правове життя: сучасний стан і перспективи розвитку», яка проводилася на базі Волинського національного університету імені Лесі України (ВНУ).
  Учасниками конференції були представники ВНУ, Міжнародного університету «МИТСО» (Білорусь), Волинського адміністративного окружного суду, Ради адвокатів Волинської області, студенти ВНУ.
  Володимир Демидюк виступив перед учасниками конференції з лекцією на тему: «Національна служба посередництва і примирення – на захисті прав найманих працівників».
  Начальник Відділення детально ознайомив присутніх із напрямами діяльності, основними завданнями та функціями НСПП відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», практикою роботи Відділення щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) та здійснення соціального діалогу, запобігання виникненню КТС(К), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ та організацій області.
  Крім того, Володимир Демидюк розповів на конкретних прикладах КТС(К), що були зареєстровані та вирішені на окремо взятих підприємствах області, про механізм послідовності розгляду і вирішення вимог найманих працівників. А також надав інформацію щодо порядку здійснення права найманих працівників на проведення акцій соціального протесту та страйку. 
  У ході конференції декан юридичного факультету ВНУ Антон Демчук подякував начальнику Відділення за співпрацю та вручив подяку ВНУ за плідну співпрацю та участь у XVII міжнародній науково-практичній конференції і активний вклад у формування поваги до права, закону та справедливості у майбутніх правників.
Comments