НОВИНИ‎ > ‎

У Луцькій міській раді обговорювали питання сплати підприємствами міста заборгованості до цільових фондів

опубліковано 14 бер. 2013 р., 00:40 НСПП Волинь   [ оновлено 14 бер. 2013 р., 00:42 ]
    
12 березня 2013 року заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області В. Демидюк взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради. Захід відбувався під головуванням заступника міського голови Т. Яковлева. 

    Для участі в засіданні комісії було запрошено представників першого та другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції з метою з’ясування стану виконавчого провадження в частині погашення боргів підприємств міста перед Пенсійним фондом України та іншими соціальними фондами. 
    Начальник відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м. Луцьку О. Котюн поінформував присутніх про стан сплати єдиного та страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємствами, установами та організаціями м. Луцька. Він зауважив, що заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску становить 8 млн грн, а по страхових внесках до Пенсійного фонду України, які сплачувалися до 2011 року – 9 млн грн. Більшу частину з цих боргів мають економічно активні підприємства. 
    О. Котюк наголосив, що заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду щомісяця зростає. Тому сформовано і погоджено з підприємствами-боржниками графік погашення заборгованості. До нього включенні лише економічно активні підприємства, які мають заборгованість більше однієї тисячі гривень. Крім того, за словами О.Котюка, ведеться і претензійно-позовна робота з боржниками. 
    Заступник міського голови Т. Яковлев зазначив, що міська влада у цьому питанні не може вплинути на підприємства-боржники. Однак, воно перебуватиме на постійному контролі та розглядатиметься на засіданні комісії. 
    Представники виконавчої служби зазначили, що вони ведуть виконавчі провадження щодо стягнення боргів з підприємств. Однак, не завжди є можливість це зробити. Окремі підприємства не мають майна, яке можна було б продати, а гроші спрямувати на погашення заборгованості по Пенсійному фонду. Ряд підприємств перебуває у стадії банкрутства і тут також нічого зробити не можна до завершення процедури. 
    Члени комісії заслухали представників підприємств, які прибули на засідання. Ті ж хто проігнорував запрошення і не прийшли будуть запрошені на особисту зустріч до заступника міського голови Т. Яковлева. 
    Про ситуацію щодо сплати внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві зареєстрованими у м. Луцьку страхувальниками поінформували директор Луцького міського центру зайнятості   Е.Неймарк та заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Луцьку Волинської області М.Телючик. 
    Під час засідання комісії заступник міського голови Т. Яковлев звернув увагу й на питання стану виплати заробітної плати підприємствами, установами та організаціями м. Луцька. Він зауважив, що порівняно з лютим місяцем ситуація особливо не змінилася. Одним із боржників є й Луцьке підприємство електротранспорту, на якому відділення НСПП у Волинській області здійснює заходи щодо запобігання виникненню колективного трудового спору. Нині, за його словами, міська влада працює над пошуком коштів, залученням додаткових надходжень, аби погасити заборгованість і перед працівниками, і перед цільовими фондами. 
    На завершення зустрічі Т. Яковлев подякував усім за роботу та наголосив на необхідності подальшої роботи з підприємствами-боржниками. 
    За результатами роботи комісії у відділенні НСПП у Волинській області проведено робочу нараду. Працівники відділення проаналізували ситуацію на підприємствах, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності з метою попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів.
Comments