НОВИНИ‎ > ‎

У Луцькій міській раді проаналізовано стан погашення заборгованості із заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах міста

опубліковано 28 бер. 2019 р., 02:18 НСПП Волинь
 
14 березня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко.
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На засідання були запрошені керівники 4-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати.
 Присутні розглянули питання порядку денного:
 - про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста;
 - про рівень оплати праці найманих працівників міста.
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01 лютого поточного року заборгованість на чотирьох економічно активних підприємствах Луцька становила 3805,4 мільйона гривень а саме: ПАТ «Електротермометрія»; ДКП «Луцьктепло», ДП «Волинський облавтодор» та Філія «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Волинський облавтодор».
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників.
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на ДП «Волинський облавтодор» здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Крім того, повідомив, що наразі представники Відділення домовляються з керівником підприємства про вивчення стану соціально-трудових відносин.
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments