НОВИНИ‎ > ‎

У Луцьку відбувся триденний семінар «Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів»

опубліковано 24 трав. 2021 р., 00:57 НСПП Волинь   [ оновлено 24 трав. 2021 р., 00:59 ]
  З 19 по 21 травня 2021 року у місті Луцьк, в рамках реалізації Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», відбувся навчальний семінар на тему: «Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів» з метою підготовки як новопризначених посередників, так і підвищення кваліфікації діючих посередників НСПП, які сприяють вирішенню колективних трудових спорів у взаємодії з Національною службою посередництва та примирення (НСПП).
  Участь у семінарі взяли Голова НСПП Олександр Окіс, заступник Голови НСПП Сергій Гербеда, начальник відділу правового забезпечення НСПП Олександр Акімов, радник Голови НСПП, експерт проєкту МОП Надія Зарько, доктор юридичних наук, професор кафедри приватного та соціального права юридичного факультету Сумського національного аграрного університету Світлана Запара, начальник відділення НСПП у Волинській області Володимир Демидюк, начальник відділення НСПП у Хмельницькій області Сніжана Паюк та посередники НСПП.
  Голова НСПП Олександр Окіс відкрив семінар вітальним словом. Він побажав учасникам плідної праці та зазначив, що підвищення кваліфікації співробітників є важливою складовою будь-якої діяльності, навчання працівників повинне мотивувати їх на подальший розвиток і на досягнення результатів.
  Модератором семінару виступила радник Голови НСПП, експерт проєкту МОП Надія Зарько, яка ознайомила учасників із програмою навчального курсу «Посередництво у врегулюванні колективних трудових спорів. 

  Програма була розроблена на основі атестаційного курсу з посередництва і примирення та навчального курсу з медіації в трудових спорах, за якими проводилося навчання керівників НСПП та її територіальних відділень Міжнародним навчальним центром МОП, і адаптована з урахуванням потреб і рівня кваліфікації учасників навчального семінару – незалежних посередників, які залучаються до вирішення колективних трудових спорів.
  В ході триденного семінару учасники розглянули такі теми: «Посередництво як засіб вирішення трудових спорів», «Основні характеристики процесу посередництва: методи, стилі та етапи», «Управління процесом посередництва», «Основні функції та навички посередника», «Застосування навичок посередника в процесі врегулювання колективних трудових спорів про права та спорів про інтереси».
  Навчання відрізнялось високим рівнем інтерактивності та було спрямоване на надання ґрунтовних знань щодо процесу посередництва, а також щодо практичних якостей і навичок, потрібних посереднику для того, щоб успішно виконувати свою роль.
  За результатами навчання слухачі виконали контрольні оціночні завдання та взяли участь в рольових іграх, під час яких застосовували набуті навички посередника в процесі врегулювання колективних трудових спорів. 
  По закінченню триденного семінару слухачам вручили сертифікати про підвищення кваліфікації посередників НСПП.
Comments