НОВИНИ‎ > ‎

У СФГ «Лучеськ» розпочалося перше засідання примирної комісії

опубліковано 29 січ. 2020 р., 05:55 НСПП Волинь
 27 січня 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригад вантажників і водіїв селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ».
 Участь у роботі примирної комісії (далі – Комісія) взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників О. Ткачевич, О. Міневич та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Відкрив засідання заступник начальник Відділення, який надав роз'яснення щодо порядку проведення та регламенту роботи Комісії. Одночасно було обрано головуючого та секретаря Комісії.
 Під час засідання було заслухано сторони колективних трудових спорів (конфліктів), які надали свої пропозиції щодо вирішення шести вимог, зареєстрованих Розпорядженнями НСПП від 13 січня поточного року № 039-р та № 040-р.
 Заслухавши та обговоривши пропозиції сторін, присутні дійшли згоди, що для повного і об'єктивного вирішення спорів, роботодавець на наступне засідання Комісії надасть підтверджуючі документи щодо задоволення вимог найманих працівників.
 Наприкінці засідання Комісії Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Comments