НОВИНИ‎ > ‎

У ТОВ «Інвест Прайд» примирна комісія прийняла погоджене рішення

опубліковано 28 бер. 2019 р., 02:16 НСПП Волинь
 
11 березня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) примирна комісія продовжила роботу з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками відділів збуту готової продукції, складальників виробів із дерева та логістики товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» (далі – ТОВ «Інвест Прайд») та адміністрацією ТОВ «Інвест Прайд», засідання якої було розпочате 05 березня поточного року. 
 Участь у роботі примирної комісії взяли: роботодавець І. Грисюк, уповноважені представницьким органом найманих працівників В. Поліщук та С. Кравчук, заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання представник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективного трудового спору (конфлікту), завдання та функції примирної комісії, порядок прийняття рішень. Також, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання.
 Члени примирної комісії обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників, а саме:
 1.Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць,відповідно до вимог статті 115 КЗпП України;
 2. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України;
 3. У разі роботи у вихідний день компенсацію проводити за згодою сторін, наданням іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст. 72 КЗпП України.
 Керівник товариства ознайомив членів примирної комісії з пропозиціями щодо виконання вимог найманих працівників, надав інформацію про фінансовий стан та нові замовлення спецодягу, інших засобів індивідуального захисту, які очікуються в найближчий термін. Також були надані відповідні підтверджуючі документи.
 Представники від найманих працівників розглянувши пропозиції надані адміністрацією товариства одноголосно прийняли рішення про виконання всіх вимог найманих працівників відділів збуту готової продукції, складальників виробів із дерева та логістики в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Comments