НОВИНИ‎ > ‎

У відділенні НСПП у Волинській області відбулась робоча зустріч з представником Федерації профспілок області

опубліковано 13 вер. 2016 р., 05:22 НСПП Волинь
 
09 вересня 2016 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк зустрівся із завідувачем відділу соціально-економічного захисту та організаційної роботи Федерації профспілок області (далі - ФПО), головою обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу В. Лупашком, який є арбітром НСПП.
 Робоча зустріч відбулась з метою роз’яснення порядку проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності ФПО, у зв’язку з закінченням терміну репрезентативності, та обговорення проблемних питань, які виникають у сфері агропромислового комплексу.
 Крім того, під час розмови розглянули питання подальшої співпраці Відділення з ФПО, зокрема, щодо спільного врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин в трудових колективах області.
 Також В. Демидюк поінформував представника профспілки, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), взято на облік стан соціально-трудових відносин у сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю «Україна». В результаті проведеної роботи з адміністрацією товариства, представникам Відділення вдалося стабілізувати ситуацію у колективі.
 За результатами зустрічі було домовлено, що в найближчий термін ФПО підготує документи, визначені в Законом України «Про соціальний діалог в Україні», Порядком оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 року № 73, для повторного проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
Comments