НОВИНИ‎ > ‎

У відділенні НСПП у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч з стороною колективного трудового спору Луцького підприємства електротранспорту

опубліковано 5 груд. 2012 р., 02:49 НСПП Волинь
    
03 грудня 2012 року з ініціативи та за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч із головою профспілкового комітету, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників Луцького підприємства електротранспорту з метою прискорення вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками та директором цього підприємства, зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 05.11.2009 року № 215-р.
    В роботі узгоджувальної зустрічі взяли учать начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О.Клімович, заступник начальника відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування О. Веремійчик та голова первинної профспілкової організації Луцького підприємства електротранспорту В. Герасимюк. 
    В ході зустрічі присутні розглянули можливі шляхи вирішення колективного трудового спору. 
    В. Герасимюк повідомив, що на 20 грудня 2012 року заплановане засідання профспілкового комітету Луцького підприємства електротранспорту, на якому буде розглядатись питання подальшого вирішення колективного трудового спору. Він зазначив, що про результати засідання обов’язково буде поінформовано відділення НСПП у Волинській області. 
    О. Клімович зазначив, що Луцьке підприємство електротранспорту є найбільш проблемним серед бюджетної сфери в області. Також наголосив, що Відділенням ведеться постійний моніторинг ситуації на підприємстві щодо виплати заборгованості із заробітної плати та надаються рекомендації в межах Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
    По закінченню присутні вирішили провести зустріч після того як будуть відомі результати засідання профспілкового комітету Луцького підприємства електротранспорту. Начальник Відділення подякував всім за роботу та зазначив, що Відділення і надалі буде надавати рекомендації та роз’яснення норм чинного законодавства щодо вирішення колективного трудового спору.
Comments