НОВИНИ‎ > ‎

У відділенні НСПП Волинської області відбулась робоча зустріч з представниками місцевої незалежної профспілки гірників України

опубліковано 18 бер. 2015 р., 00:53 НСПП Волинь
 
11 березня 2015 року у відділенні НСПП у Волинській області відбулась робоча зустріч з представниками місцевої незалежної профспілки гірників України (далі - НПГУ) у зв’язку з погіршенням стану соціально-трудових відносин на підприємствах вугільної галузі.

  У ході робочої зустрічі в.о. начальника відділення НСПП у Волинській області В.Демидюк обговорив з представниками НПГУ С.Демченком (голова місцевої НПГУ) та Б. Макарчуком (голова НПГУ ВП «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля»)  стан соціально-трудових відносин в колективах підприємств галузі. Представники  НПГУ зазначили, що ситуація на ДП «Волиньвугілля» постійно погіршується у зв’язку з існуючою заборгованістю із заробітної плати та порушенням умов колективного договору.

  В.о. начальника відділення НСПП у Волинській області В.Демидюк зазначив, що відділенням здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на ДП «Волиньвугілля» з відокремленими структурними підрозділами (Шахтоуправління «Нововолинське», «Шахта №9», «Шахта «Бужанська», «Волиньвантажтранс»).

  В ході зустрічі представникам НПГУ  надано зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 

  По закінченню зустрічі гості подякували працівникам відділення НСПП у Волинській області за проведену роз’яснювальну роботу. 
Comments