НОВИНИ‎ > ‎

У Відділенні проведено навчально-практичний семінар

опубліковано 27 черв. 2019 р., 01:41 НСПП Волинь   [ оновлено 17 лип. 2019 р., 23:29 ]
   
 
24 червня 2019 року у відділенні НСПП у Волинській області (далі – Відділення) проведено навчально-практичний семінар із представниками первинної профспілкової організації товариства з обмеженою відповідальність «Інвест Прайд».
    Участь у семінарі взяли: голова первинної профспілкової організації ТОВ «Інвест Прайд» В. Борсук, заступник голови профспілки Ю. Гжещук, начальник Відділення В. Демидюк та головний спеціаліст Відділення В. Овчарук.
    Причиною проведення семінару стало ускладнення стану соціально-трудових відносин через порушення вимог законодавства про працю. У зв’язку з цим, наймані працівники відділів водіїв; електриків; обслуговування автомобільної техніки ТОВ «Інвест Прайд» вирішили вступати у колективний трудовий спір (конфлікт). Голова профспілки повідомив, що саме стало причинами ускладнення стану соціально-трудових відносин.
    В ході навчально-практичного семінару, враховуючи практичний досвід роботи Відділення з вирішення колективних трудових спорів, що виникали через порушення законодавства про працю, розглянули можливі шляхи й методи розв’язання спору.
    Також начальник Відділення В. Демидюк поінформував присутніх про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу.
    Представникам первинної профспілкової організації ТОВ «Інвест Прайд» надано зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт). Також досягнуто домовленості продовжити консультування з боку Відділення у разі необхідності юридичного супроводу.
    По закінченню навчально-практичного семінару голова профспілки подякував працівникам Відділення за проведену роз’яснювальну роботу, було домовлено про подальшу тісну співпрацю з метою забезпечення конструктивного діалогу між сторонами соціально-трудових відносин товариства для вирішення проблемних питань.
Comments