НОВИНИ‎ > ‎

Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) на ПНВП «Проект-Сервіс».

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 01:15 НСПП Волинь
 25 жовтня 2017 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного науково-виробничого підприємства «Проект-Сервіс» (далі – ПНВП «Проект-Сервіс»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ПНВП «Проект-Сервіс» В.Веселак, голова, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Жук та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Роботодавець підприємства поінформував голову уповноваженого представницького органу А. Жук про те, що адміністрацією було підготовлено наказ про скорочення тривалості роботи працівників на одну годину перед святковими днями. Вищевказаний наказом було ознайомлено найманих працівників підприємства та представницьких орган.
 У зв’язку з цим В. Веселак запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Відповідно до ст.53 КЗпП України напередодні святкових днів, тривалість роботи працівників скорочувати на одну годину».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила цю інформацію та погодилася із зняттям даної вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 1 про вирішення другої вимоги найманих працівників.
 Представник Відділення подякував всім присутнім за співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
Comments