НОВИНИ‎ > ‎

Узгоджувальна зустріч із стороною найманих працівників Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище

опубліковано 6 лют. 2012 р., 10:43 НСПП Волинь   [ оновлено 6 лют. 2012 р., 10:43 ]
18 січня 2012 року заступник начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк, на запрошення голови Волинської обласної профспілкової організації працівників автомобільного і сільськогосподарського машинобудування М. Грушки, взяв участь в узгоджувальній зустрічі зі стороною найманих працівників Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище (далі - ЛПУ), з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір. 


На зустрічі були присутні голова первинної профспілкової організації ЛПУ М. Касянчук та директор навчально-методичного центру профспілок Волинської області Г. Даниленко. 

Причиною напруженої атмосфери в колективі ЛПУ стало те, що діючий колективний договір в училищі не в повній мірі задовольняє найманих працівників в частині встановлення доплат, надбавок та премій. Профспілковий комітет хоче ініціювати внесення змін та доповнень до колективного договору та вступ у колективний трудовий спір. 

В. Демидюк проконсультував учасників зустрічі щодо умов укладення колективного договору. Зокрема він зазначив, що спочатку необхідно провести колективні переговори. Строки, порядок ведення переговорів, вирішення розбіжностей, що виникають під час їх ведення, порядок розробки, укладення та внесення змін і доповнень до колективного договору, відповідальність за його виконання регулюються Законом України «Про колективні договори і угоди». 

У ході зустрічі голові профспілкової організації Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище» надано зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Учасники зустрічі подякували представнику відділення НСПП у Волинській області за проведену роз’яснювальну роботу.