НОВИНИ‎ > ‎

Узгоджувальна зустріч на Самарівському сільському споживчому товаристві

опубліковано 28 серп. 2012 р., 08:06 НСПП Волинь
  
 
17 серпня 2012 року за участі в.о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області В. Демидюка, відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору Самарівського сільського споживчого товариства (далі – Самарівське ССТ), на якій розглянули хід виконання вимог найманих працівників.
     Під час зустрічі В. Демидюк поінформував, що Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 07.05.2012 року №093-р (реєстраційний номер 037-12/03-В) зареєстровано дві вимоги найманих працівників:
    1. У зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати в державі, відповідно до пункту 3.14 Колективного договору провести з 01 квітня 2012 року перерахунок годинних, місячних тарифних ставок та посадових окладів всім працівникам;
    2. Відповідно до пункту 5,6 Колективного договору забезпечити окремі категорії найманих працівників спецодягом.
    Він також нагадав, що 14 травня 2012 року під час примирної комісії, адміністрація товариства погодилась задовольнити вищевказані вимоги.
    Представник адміністрації Самарівського ССТ поінформувала, що на даний час на підприємстві важкий фінансовий стан. Адміністрацією товариства вживаються всі заходи для підвищення заробітної плати найманим працівникам, зокрема, готуються документи для отримання кредиту в банку. Вона також зазначила, що друга вимога задоволена повністю, на товаристві всі категорії працівників, згідно Колективного договору, забезпечені спецодягом.
    Керівник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила інформацію про задоволення другої вимоги та зазначила, що наймані працівники готові повністю підтримати подальші дії адміністрації товариства для вирішення колективного трудового спору в цілому.
    В результаті узгоджувальної зустрічі сторони колективного трудового спору підписали Угоду про вирішення другої вимоги найманих працівників.

В.о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області В. Демидюк подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору в цілому.
Comments