НОВИНИ‎ > ‎

Узгоджувальні зустрічі на приватному підприємстві «Там Проект-Сервіс»

опубліковано 30 квіт. 2018 р., 01:32 НСПП Волинь
 23 та 24 квітня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись узгоджувальні зустрічі з головою представницького органу найманих працівників приватного підприємства «Там Проект-Сервіс» (далі – ПП «Там Проект-Сервіс») Н. Стороженко, участь у яких взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Зустрічі проведено з метою обговорення шляхів вирішення четвертої вимоги найманих працівників, а саме: «Згідно ст. 158 КЗпП України полегшити умови праці працівників», та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
 Голова представницького органу зазначила, що у зв’язку з покращенням фінансового стану на підприємстві, адміністрація почала полегшувати умови праці трудовому колективу як це передбачено законодавством України, впроваджуються засоби механізації та автоматизації виробництва, знижується та усувається запиленість повітря у приміщеннях, знижується інтенсивність шуму.
 В результаті зазначених дій було домовлено з адміністрацією підприємства про зняття четвертої вимоги з реєстрації.
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко надав голові представницького органу зразки документів (Угоду) для вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
 По закінченню зустрічі голова представницького органу ПП «Там Проект-Сервіс» подякувала представнику Відділення за сприяння у вирішенні колективного трудового спору, постійне консультування сторін щодо вирішення проблемних питань у правовому полі.
Comments