НОВИНИ‎ > ‎

Відбулась робоча зустріч із представником трудового колективу ТОВ «Інвест Прайд»

опубліковано 31 трав. 2019 р., 06:09 НСПП Волинь
 16 травня 2019 року заступник начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко провів робочу зустріч із представником трудового колективу відділу обслуговування автомобільної техніки товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд».
 Зустріч відбулась з метою надання консультацій та роз’яснень щодо порядку реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) та послідовність його вирішення.
 Заступник начальника Відділення поінформував представника колективу товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», зокрема, ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу, порядком розгляду вимог найманих працівників роботодавцем, надав відповідні зразки документів для реєстрації спору.
 По закінченню робочої зустрічі домовились про подальшу тісну співпрацю з найманими працівниками відділу обслуговування автомобільної техніки з метою зменшення соціальної напруги та налагодженні соціального діалогу, що дасть змогу стабілізувати стан соціально-трудових відносин. Також було досягнуто домовленості продовжити консультування трудового колективу товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» у разі необхідності юридичного супроводу.

Comments