НОВИНИ‎ > ‎

Відбулась узгоджувальна зустріч з головою представницького органу

опубліковано 27 лют. 2019 р., 00:27 НСПП Волинь
 


 25 лютого 2019 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із головою представницького органу найманих працівників відділу складальників виробів із дерева товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» (далі – ТОВ «Інвест Прайд»).
 В ході зустрічі заступником начальника Відділення Ю. Сиротенком було роз’яснено порядок створення примирних органів з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Зокрема, ознайомлено із завданнями та функціями примирної комісії, порядком проведення її засідань та прийняття рішень, а також з регламентом роботи примирної комісії.
 Голова представницького органу М. Дмитрук проінформував представника Відділення, що на підприємстві відбуваються зустрічі з роботодавцем підприємства, під час яких обговорюються шляхи виконання вимог найманих працівників. В результаті таких зустрічей було домовлено із керівником підприємства І. Грисюком про подальшу тісну співпрацю з метою забезпечення конструктивного діалогу для вирішення вимог.
 Також М. Дмитрук проінформував, що відповідно до наданих Відділенням зразків була підписана Угода про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
 По закінченні зустрічі Ю. Сиротенко наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Comments