НОВИНИ‎ > ‎

Відбулась узгоджувальна зустріч з головою профспілкового комітету з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт)

опубліковано 21 лип. 2015 р., 06:11 НСПП Волинь
 
 15 липня у відділенні НСПП у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», в якій взяли участь голова профспілкового комітету управління Національного банку України у Волинській області В. Хвещук, начальник Відділення В. Демидюк, заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Ю. Сиротенко.
 Причиною такої зустрічі стало ускладнення стану соціально-трудових відносин в управлінні НБУ у Волинській області через скорочення найманих працівників керівництвом Правління Національного банку України.
 Після обговорення з представником банківської установи вищезазначеного питання начальник Відділення поінформував про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу.
 По закінченню зустрічі учасники домовились про подальшу тісну співпрацю. Голова профспілкового комітету банківської установи В. Хвещук подякував працівникам Відділення за проведену роз’яснювальну роботу.
 Наразі Відділенням ведеться постійний моніторинг ситуації у представництві НБУ у Волинській області, надаються рекомендації в межах компетенції.

Comments