НОВИНИ‎ > ‎

Відбулося засідання примирної комісії на приватному науково-виробничому підприємстві «Проект-Сервіс»

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 06:21 НСПП Волинь
 
26 квітня 2017 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками приватного науково-виробничого підприємства «Проект-Сервіс» (далі – ПНВП «Проект-Сервіс») та ПНВП «Проект-Сервіс».
 Участь у роботі примирної комісії взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. На початку засідання примирної комісії представник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективного трудового спору (конфлікту), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання.
 Сторони примирної комісії обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників.
 Крім того, адміністрація підприємства ознайомила членів примирної комісії з фінансовим станом та запевнила, що зі сторони роботодавця вживатимуться всі необхідні заходи щодо виконання вимог найманих працівників.
 Після обговорення, сторони колективного трудового спору (конфлікту) одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників в найближчий час.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Comments