НОВИНИ‎ > ‎

Відбувся семінар з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України у Волинській області

опубліковано 28 лист. 2019 р., 23:01 НСПП Волинь
 
12 листопада 2019 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) за участю всіх працівників відбувся семінар з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області (далі – Регіональний представник) Л. Сітовською на тему: «Актуальні проблеми реалізації законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних».
 В ході семінару Регіональний представник розповіла, що таке публічна інформація та яке право на неї має кожен громадянин, навела приклади найбільш поширених порушень, які допускають розпорядники інформації та останні новинки судової практики в сфері права на доступ до публічної інформації.
 Начальник Відділення В. Демидюк зазначив, що Відділення забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Національна служба посередництва і примирення та її відділення, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Наказу НСПП від 10.10.2012 № 118 «Про реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 Також В.Демидюк поінформував присутніх про основи законодавства у сфері персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зокрема, про порядок обробки персональних даних та здійснення контролю за додержанням законодавства у сфері захисту персональних даних. 
 Водночас Л. Сітовська повідомила, що з метою забезпечення виконання Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини функцій контролю за виконанням законодавства в сфері захисту персональних даних в Секретаріаті Уповноваженого створено Департамент з питань захисту персональних даних.
 За підсумками зустрічі було домовлено про подальше проведення спільних заходів спрямованих на підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин (найманих працівників, їх організацій та роботодавців), забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки.

Comments