НОВИНИ‎ > ‎

Відділення НСПП у Волинській області постійно працює над покращенням стану соціально-трудових відносин в області

опубліковано 22 трав. 2013 р., 04:30 НСПП Волинь

    20 травня 2013 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь у нараді з соціальних питань Волинської обласної державної адміністрації, яку провів
заступник голови облдержадміністрації С. Ющак.
    На нараді були присутні керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
    О.Клімович ознайомив присутніх із завданнями і планами роботи відділення НСПП на третю декаду травня 2013 року та поінформував про стан соціально-трудових відносин в області. Зокрема, зазначив, що у поточному місяці планується вивчення стану соціально-трудових відносин у колективах відокремленого підрозділу «Вуглезбутпостач» Держаного підприємства «Волиньвугілля» та Державного підприємства «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» міста Нововолинськ, де існує соціальна напруга з приводу заборгованості із заробітної плати. Також до відділення НСПП у Волинській області надійшли документи від Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності. Протягом місяця подані документи підлягають вивченню, аналізу та перевірці.
    Крім того, начальник відділення повідомив, що Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 08.05.2013 № 120-р знято з реєстрації колективний трудовий спір у відкритому акціонерному товаристві «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» міста Луцька. Також зазначив, що готується проект наказу на зняття з обліку стану соціально-трудових відносин у сільськогосподарському кооперативі імені Шевченка, оскільки, за результатами вивчення стану соціально-трудових відносин у кооперативі, було встановлено, що сума заборгованості із заробітної плати перед найманими працівниками погашена в повному обсязі.
    По закінченню наради заступник голови облдержадміністрації С. Ющак подякував всім присутнім за співпрацю та підкреслив, що в результаті спільно проведених заходів в області намітилась тенденція до покращення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області.

Comments