НОВИНИ‎ > ‎

Вирішено колективні трудові спори (конфлікти) у ТОВ «Прайд Інвест»

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 00:58 НСПП Волинь
 12 квітня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч зі сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд Інвест» (далі – ТОВ «Прайд Інвест»), під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: директор ТОВ «Прайд Інвест» А. Самчук, представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, А. Ковальчук та Т. Приймук, начальник Відділення В. Демидюк та його заступник Ю. Сиротенко.
 Керівник товариства поінформував, що виплата заробітної плати здійснюється два рази на місяць, як це передбачено ст.115 КЗпП України, працівників забезпечено спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до чинного законодавства. У зв’язку з цим, А. Самчук запропонував зняти з реєстрації колективні трудові спори (конфлікти).
 Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтримали пропозицію директора.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди, в яких зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективні трудові спори (конфлікти) вирішені.
 По закінченню зустрічі директор та представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, ТОВ «Прайд Інвест» подякували керівнику та працівникам Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодженні соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин товариства.Comments