Репрезентативність сторін соціального діалогу

Робоча зустріч з керівництвом Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців

опубліковано 16 бер. 2021 р., 23:39 НСПП Волинь

  У зв’язку зі зміною керівництва Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців (Об’єднання роботодавців Волині), 16 березня 2021 року начальником відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (Відділення) Володимиром Демидюком проведено робочу зустріч із виконавчим директором Об’єднання роботодавців Волині Володимиром Кривовичем.
  Метою зустрічі було налагодження діалогу для подальшої плідної співпраці між Відділенням та з Об’єднання роботодавців Волині. Крім того, обговорення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організація, на яких спостерігається його ускладнення, що може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).
  В. Демидюк ознайомив нового виконавчого директора Об’єднання роботодавців Волині з основними завданнями і функціями Відділення, результатами роботи щодо сприяння вирішенню та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) за січень – лютий 2021 року.
  Також наголосив, що Відділення здійснює оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73.
  У зв'язку з тим, що невдовзі закінчується термін дії Свідоцтва відповідності критеріям репрезентативності Об’єднання роботодавців Волині виконавчому директору надано рекомендації та роз'яснення з питань підтвердження репрезентативності на територіальному рівні, зокрема порядку подання і переліку відповідних документів. 
  За результатами зустрічі сторонами скоординовано подальші спільні дії щодо співпраці та домовлено в найближчий час перепідписати Угоду про співпрацю.

Волинська обласна організація профспілки працівників лісового господарства підтвердила репрезентативність

опубліковано 15 бер. 2017 р., 08:16 НСПП Волинь

 
 Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) було підтверджено репрезентативність Волинської обласної організації профспілки лісового господарства на територіальному рівні. 
 14 березня 2017 року начальник Відділення В. Демидюк вручив голові Волинської обласної організації профспілки лісового господарства П. Матіюку Свідоцтво № 004-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 В ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки лісового господарства з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі.

Волинська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я підтвердила репрезентативність

опубліковано 27 лют. 2017 р., 05:18 НСПП Волинь

 
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Волинська обласна організація профспілки охорони здоров’я визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 
 23 лютого 2017 року начальник Відділення В. Демидюк вручив голові Волинської обласної організації профспілки охорони здоров’я В. Шахраюку Свідоцтво № 003-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 В ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки охорони здоров’я з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі. 
 По закінченню зустрічі В. Шахраюк та Д. Наумюк (заступник голови) подякували Відділенню за проведену роботу.

Волинська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність

опубліковано 23 лют. 2017 р., 07:18 НСПП Волинь

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Волинська обласна профспілкова організації агропромислового комплексу визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 

 22 лютого 2017 року начальник Відділення           В. Демидюк вручив голові Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу В. Лупашку Свідоцтво № 002-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 Після вручення свідоцтва, начальник Відділення поінформував голову Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу про загострення стану соціально-трудових відносин на державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів №2». Зокрема, зазначив, що Національною службою посередництва і примирення зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» та адміністрацією державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» з приводу заборгованості із заробітної плати. На даний час Відділенням надано рекомендації про порядок створення примирних органів по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту). 
 Крім того, в ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі.

Волинська обласна організація профспілки працівників освіти і науки визнана репрезентативною

опубліковано 26 січ. 2017 р., 00:45 НСПП Волинь

 Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) було підтверджено репрезентативність Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки на територіальному рівні.
 25 січня 2017 року начальник Відділення В. Демидюк вручив голові Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки В. Грановському Свідоцтво № 001-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.  Разом з тим, під час зустрічі були обговорені питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки з Відділенням у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах освітньої галузі. Крім того, начальник Відділення поінформував голову Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки про загострення стану соціально-трудових відносин у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (Ясла-Садок) №2 «Казка» міста Володимир-Волинський (далі – ДНЗ № 2). В. Демидюк зазначив, що працівниками Відділення вивчено стан соціально-трудових відносин у ДНЗ № 2 та роз’яснено порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Відділення тримає на контролі стан соціально-трудових відносин у навчальному закладі та здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту).

Відділенням НСПП у Волинській області вручено Свідоцтва про підтвердження репрезентативності Федерації профспілок області та галузевим профспілкам

опубліковано 30 груд. 2016 р., 01:26 НСПП Волинь

 
28 грудня 2016 року начальник відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк на запрошення голови Федерації професійних спілок області (далі – ФПО) І.Дубинки-Філозоф взяв участь в роботі Пленуму ради ФПО. 
 На засіданні були присутні голови обласних галузевих профспілок. 
 Серед питань, які були розглянуті на порядку денному: «Про роботу ФПО та її членських організацій в рамках реалізації Закону України «Про соціальний діалог» та «Про стан підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності». 
 Голова ФПО І. Дубинка-Філозоф прозвітувала про діяльність ФПО та її членських організацій за 2016 рік та окреслила завдання на наступний рік. Під час виступу вона наголосила, що ФПО тісно співпрацює з Відділенням і ця співпраця дає можливість оперативно реагувати на всі без винятку сигнали соціальної напруги в трудових колективах. Спільними зусиллями досягнуто значних результатів задля стабілізації стану соціально-трудових відносин на Волині. 
 Начальник Відділення В.Демидюк проінформував присутніх на пленумі про стан підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності. Він відзначив високий рівень профспілок щодо проходження оцінки критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні». 
 Починаючи з 2011 року в області підтвердили свою репрезентативність Федерація профспілок області та 17 обласних галузевих профспілок. Їм були видані Свідоцтва терміном на 5 років. У зв’язку із закінченням 5 річного терміну, начальник Відділення вручив Свідоцтва про повторне підтвердження репрезентативності за результатами проведеної оцінки: 

- Федерації профспілок Волинської області; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників державних установ; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників культури України; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників соціальної сфери. 
 Разом з тим В. Демидюк повідомив, що на даний час для підтвердження репрезентативності на розгляді у Комісії знаходяться документи від обласної профспілки працівників освіти і науки. 
 Після вручення Свідоцтв були обговорені питання подальшої взаємодії організацій профспілок області з Відділенням у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області. 
 Підсумовуючи свій виступ начальник Відділення наголосив, що Відділення розглядає соціальний діалог з ФПО, обласними галузевими профспілками як один з головних чинників забезпечення соціальної стабільності, запобігання конфліктним ситуаціям.

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців повторно визнано репрезентативним

опубліковано 26 вер. 2016 р., 00:24 НСПП Волинь

 Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, Рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області було підтверджено репрезентативність Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців на територіальному рівні. 
 23 вересня 2016 року начальник відділення НСПП у Волинській області В. Демидюк в урочистій обстановці вручив виконавчому директору Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців А. Сохацькому. Свідоцтво № 001-16/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 Після вручення Свідоцтва були обговорені питання подальшої взаємодії Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців з відділенням НСПП у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області.

Волинська обласна організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби визнана репрезентативною

опубліковано 25 черв. 2013 р., 00:33 НСПП Волинь

    
19 червня 2013 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович на запрошення голови Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Захарчук взяв участь у виїзному засіданні розширеної Президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби.
    На засіданні були присутні голова Президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Андрієнко, начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області О. Герасимчук, голова Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України В. Буравський. В ході засідання начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович, відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, вручив голові Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Захарчук свідоцтво про визнання профспілки такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Волинська обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана репрезентативною

опубліковано 10 квіт. 2013 р., 06:57 НСПП Волинь

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, Рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Волинська обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 
    10 квітня 2013 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив голові­­­ Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України В. Буравському Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
    Після вручення Свідоцтва були обговорені питання подальшої взаємодії Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України з відділенням НСПП у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області.

Волинська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення визнана репрезентативною

опубліковано 23 січ. 2013 р., 07:33 НСПП Волинь

    
23 січня 2013 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив голові Волинської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення С. Євтєєвій Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод згідно з Законом України «Про соціальний діалог в Україні», Порядком оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 року № 73.
    Після вручення Свідоцтва були обговорені питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення з відділенням НСПП у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області.

1-10 of 30