Організацію роботодавців Камінь-Каширського району Волинської області визнано репрезентативною

опубліковано 30 лист. 2012 р., 06:46 НСПП Волинь
  
 
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та п. 2.1.2 «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців» відбулось засідання Комісії відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності організації роботодавців Камінь-Каширського району. За підсумками роботи Комісії, зазначену організацію роботодавців визнано репрезентативною.
    29 листопада 2012 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив представнику ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­організації роботодавців Камінь-Каширського району Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
    Під час зустрічі між начальником відділення та представником організації роботодавців Камінь-Каширського району обговорювались питання подальшої взаємодії у питаннях врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах району.
Comments