Організацію роботодавців Ківерцівського району Волинської області визнано репрезентативною

опубліковано 5 черв. 2012 р., 07:27 НСПП Волинь
    
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, до відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області надійшли документи від Організації роботодавців Ківерцівського району Волинської області для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
    Вивчивши отримані документи та порівнявши дані про загальну чисельність працівників, які працюють на підприємствах – членах відповідних організацій роботодавців, що входять до складу заявника, з інформацією Головного управління статистики у Волинській області про чисельність зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, Комісія відділення НСПП у Волинській області дійшла висновку, що Організація роботодавців Ківерцівського району Волинської області відповідає критеріям репрезентативності. 
    29 травня 2012 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив голові Організації роботодавців Ківерцівського району Волинської області Н. Кузьміч Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
Comments