Організацію роботодавців міста Ковеля визнано репрезентативною

опубліковано 10 трав. 2012 р., 04:38 НСПП Волинь   [ оновлено 10 трав. 2012 р., 04:38 ]
    
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, до відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області надійшли документи від Організації роботодавців міста Ковеля для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
    Вивчивши отримані документи та порівнявши дані про загальну чисельність працівників, які працюють на підприємствах – членах відповідних організацій роботодавців, що входять до складу заявника, з інформацією Головного управління статистики у Волинській області про чисельність зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, Комісія відділення НСПП у Волинській області дійшла висновку, що Організація роботодавців міста Ковеля відповідає критеріям репрезентативності. 
    10 травня 2012 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив голові Організації роботодавців міста Ковеля А. Понікарчуку Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
Comments