Організацію роботодавців міста Володимира-Волинського Волинської області визнано репрезентативною

опубліковано 30 серп. 2012 р., 06:33 НСПП Волинь
    
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та п. 2.1.2 «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців» відбулось засідання Комісії відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Організації роботодавців міста Володимира-Волинського. За підсумками роботи Комісії, зазначену організацію роботодавців визнано репрезентативною. 
    29 серпня 2012 року в.о. начальника відділення НСПП у Волинській області В. Демидюк в урочистій обстановці вручив представнику ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Організації роботодавців міста Володимира-Волинського Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
    Під час зустрічі між в.о. начальника відділення та представником Організації роботодавців міста Володимира-Волинського обговорювались питання подальшої взаємодії у питаннях врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах міста.
Comments